New messages Members Forum rules Search
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Love & Sex » Love » Te poti indragosti de doua persoane in acelasi timp??
Te poti indragosti de doua persoane in acelasi timp??
Anka Date: Sâmbătă, 16.10.10, 4:50 PM | Message # 1
Users
Posts: 46
Awards: 0
Reputation: 1
Offline
Am auzit acest lucru de nenumarate ori si intotdeauna am fost curioasa sa aflu:chiar se poate sau este doar o aberatie inventata de cei care nu pot traii cu o singura persoana pentru a se disculpa?
Mariana Date: Duminică, 17.10.10, 1:33 AM | Message # 2
Users
Posts: 52
Awards: 0
Reputation: 2
Offline
Categoric nu poti sa iubesti doua persoane in acelasi timp.
Miri Date: Sâmbătă, 06.11.10, 2:40 AM | Message # 3
Administrators
Posts: 84
Awards: 0
Reputation: 3
Offline
Poti simtii ceva pentru doua persoane dar nu cred ca e vorba despre dragoste,poate obsesie,obisnuinta sau orice altceva!

Un suflet de copil in corp de femeie…!!!
claudyu Date: Miercuri, 24.11.10, 9:15 PM | Message # 4
Friends
Posts: 37
Awards: 0
Reputation: 2
Offline
trebuie sa fii handilau ca sa vb cu doua persoane de odata si mai ales din acceasi localitate biggrin
Deeutsa Date: Luni, 06.12.10, 11:12 PM | Message # 5
Friends
Posts: 49
Awards: 0
Reputation: 1
Offline
Pff... wacko Imi aduc aminte cand eram mai mica, de 10-11 ani, si cand mergeam undeva si vedeam un baiat frms` park ii faceam cu ochiu` si ma imprieteneam cu el. Park odata m.am indragostit si eu de 2 pers., prima pers. fiind foarte atenta cu mn, si a doua pers. era putsin mai retras [ dar era mai frms`]. biggrin
Nesux Date: Luni, 06.12.10, 11:36 PM | Message # 6
Friends
Posts: 51
Awards: 0
Reputation: 4
Offline
teoretik dap... e posibill.... practik..... never ever forever!!! sau cel putzin in cazul meu nu pot iubi doua pers in acelash timp... wacko wacko happy happy

here.... there ... all day just party
Forum » Love & Sex » Love » Te poti indragosti de doua persoane in acelasi timp??
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: